RSS FeedНовини

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 194

21 квітня 2017 року

Лекція італійською «Відомий і невідомий одночасно: як вийшло, що Галілео Галілей не сказав: “І все-таки вона обертається!”»

Лекція італійською «Відомий і невідомий одночасно: як вийшло, що Галілео Галілей не сказав: “І все-таки вона обертається!”»

Лектор: доцент італійської мови Розанджела Лібертіні.


У Каразінському університеті за ініціативою кафедри романської філології та перекладу факультету іноземних мов та Українсько-Італійського академічного центру відбулася відкрита лекція «Відомий і невідомий одночасно: як вийшло, що Галілео Галілей не сказав: “І все-таки вона обертається!”».

Лекцію провела доцент італійської мови кафедри іноземних мов педагогічного факультету Католицького університету в Ружомберке (Словаччина) Розанджела Лібертіні.

Захід проводився італійською мовою з перекладом.

Відеозапис лекції:

У лютому 2017 року, ще одним успішним спільним проектом кафедри романської філології та перекладу факультету іноземних мов та Українсько-Італійського академічного центру була відкрита лекція «Італійська мова в кінематографі» професора італійської лінгвістики Університету імені Габріеле д’Аннунціо міст К’єті та Пескара (Італія) Антоніо Сорелла.

Якщо вам цікаві подібні заходи, завітайте до бібліотеки факультету іноземних мов на каналі YouTube. Зокрема вам можуть бути цікаві плейлісти факультету: «Методичні семінари іноземними мовами» та «Методичний семінар факультету іноземних мов».