RSS FeedНовини

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 355

1 вересня 2017 року

День знань у Каразінському університеті

День знань у Каразінському університеті

У Каразінському університеті відбулася традиційна церемонія посвяти першокурсників у студенти.


У Каразінському університеті відбулася традиційна церемонія посвяти першокурсників у студенти. Захід відбувся за участю заступника голови-керівника апарату Харківської обласної державної адміністрації Анатолія Бабічева, ректора, академіка Віля Бакірова, проректорів, деканів , викладачів і студентів.

Із вітальною промовою до першокурсників звернувся Віль Бакіров: «Мені дуже приємно бачити перед собою багато щасливих облич, сяючих розумних очей. Ви — майбутнє України. Сьогодні ми з вами переживаємо одну з найважливіших та найнеповторніших подій у вашому житті — каразінська університетська корпорація приймає вас у свої обійми. У цей день ви стаєте студентами Каразінського університету».

«Ви зробили правильний вибір. Каразінський — це найкращий університет України, у стінах якого вас очікує щасливе майбутнє. Впевнений, що на сьогодні в університеті є всі умови, щоб здобувати якісні знання та мати гідне дозвілля і відпочинок. Каразінський — це бренд не лише Харківської області, але й усієї України», — відзначив Анатолій Бабічев.

Голова правління Харківської обласної організації Національної спілки художників України, член Наглядової ради університету, народний художник України Віктор Ковтун звернув увагу на те, що Каразінський університет виховав 12 лауреатів Шевченківської премії — найвищої мистецької нагороди в Україні.

Від імені першокурсників клятву студентів прочитали студентка факультету математики і інформатики, багаторазова переможниця Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, абсолютна переможниця Європейської математичної олімпіади для дівчат (золота медаль) Ольга Шевченко та студент хімічного факультету, багаторазовий переможець Всеукраїнських олімпіад з хімії, срібний призер Міжнародної Менделєєвської олімпіади з хімії Олександр Коломієць.


Ми, першокурсники Харківського національного університету імені Василя Назаровича Каразіна, вступаючи до лав славетної Каразінської корпорації, перед своїми батьками, викладачами і колегами урочисто клянемось!

Сумлінно вивчати історію університету, примножувати і поширювати його інтелектуальні, культурні і духовні надбання!

У своєму житті та діяльності завжди керуватися Кодексом цінностей Каразінського університету, повсякчас вставати на їхній захист!

Постійно збагачувати та удосконалювати свої знання і вміння, віддавати свою силу і енергію на благо нашого університету, на благо незалежної України!

Відстоювати освітню та академічну свободу, дотримуватись етичних принципів та академічної доброчесності!

Сповідувати вільне демократичне обговорення і колегіальне ухвалення рішень у просторі студентського самоврядування!

Визнавати людину як абсолютну цінність, сприяти і відстоювати її право на необмежений розвиток здібностей і творчу самореалізацію!

Гідно нести впродовж свого життя ім’я студента Харківського національного університету імені Василя Назаровича Каразіна! Клянемось!


За традицією відбулося вшанування квітами пам’яті засновника університету, видатного громадського діяча та просвітника Василя Назаровича Каразіна, а також запалення вогню знань, що символізує прагнення та жагу до глибинної скарбниці надбань світової науки.

Наприкінці церемонії пролунав студентський гімн «Гаудеамус» у виконанні університетського хору.

Після урочистостей відбулися традиційні лекції для першокурсників Каразінського університету.

Матеріал з univer.kharkov.ua