RSS FeedНовини

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 205

13 вересня 2022 року

Доцент кафедри перекладознавства імені Миколи Лукаша Івахненко Антоніна Олександрівна проходила підвищення кваліфікації у філіалі Університету Йорку

Доцент кафедри перекладознавства імені Миколи Лукаша Івахненко Антоніна Олександрівна проходила підвищення кваліфікації у філіалі Університету Йорку

Влітку всі відпочивають, а викладачі Університету – підвищують кваліфікацію! Перші результати співпраці з Університетом Йорку.

3e921d4112fc3d8a084661d614a4c683.jpg

Цього літа, Антоніна Івахненко, доцент кафедри перекладознавства імені Миколи Лукаша, проходила підвищення кваліфікації у філіалі Університету Йорку, а саме – City Collegeу місті Салоніки, Греція. Тема підвищення кваліфікації – Academic English and Digital Teaching Methods.

Антоніна Олександрівна звітує про подію та ділиться своїми враженнями: Перш за все, хочу відмітити чудову організацію заходу: у першій половині дня ми отримували нові знання та навички під керівництвом досвідчених викладачів (Prof. Petros Kefalos,Mr Konstantinos Delistavrou, Ass.Prof. Anna Sotiriadou, Dr Filio Chasioti), а після обіду в кафетерії коледжу оглядали місцеві пам’ятки. Ми відвідали оглядову екскурсію містом Салоніки, трошки торкнулися історії його розвитку в археологічному музеї, помилувалися оздобленням старовинних церков, відвідали модні пляжі та відчули Грецію на смак у місцевих тавернах. Перші два дні нашого навчання були присвячені етиці в роботі викладача та навчанні студентів, застосуванню та зберіганню даних, розвитку академічних навичок, запобіганню плагіату, способам оформленню літератури в наукових роботах тощо. Разом із Dr Filio Chasioti ми розглянули основні причини появи плагіату в роботі студентів (виявилося, що їх існує кілька) і способи пояснення студентам шляхів вирішення цієї проблеми. Також ми взяли активну участь в опитуванні за матеріалом лекції, що проводилося за допомогою сервісу Kahoot! – і я неодмінно застосую цей сервіс у своїх лекціях з «Основ наукових досліджень у галузі перекладознавства», оскільки мені сподобалася його яскравість, і наочність, і можливість відразу виокремити проблемні моменти.

Темою наступного дня було складання ОПП на різних рівнях навчання (бакалаври та магістри). Ми із гордістю дізналися, що принципи, за якими побудовано наші програми, повністю відповідають європейським зразкам. Також Ass.Prof. Anna Sotiriadou поділилася з нами деякими «родзинками», створеними саме CITY College – вони роблять більш наочними досягнення студентами певних компетенцій і допомагають випускникам швидше знаходити роботу, яка б відповідала їхній кваліфікації.

І ще два дні були присвячені цифровим технологіям у навчанні. Ці питання нам розкривалиMr Kostas Delistavrou та віце-президент CITY College, Prof. Petros Kefalos.Нас навчили роботі у кількох програмах для проведення опитування студентів під час занять і для ведення інтерактивного заняття; показали нові можливості Google Classroom; навчили робити відеопрезентації курсів і викладати їх у спеціальне хмарне сховище Screencast-O-Matic.

Хочу висловити величезну подяку Університету ім. В.Н. Каразіна та Університету Йорку за надану мені можливість дізнатися стільки нових шляхів покращення моєї роботи зі студентами і отримати колосальний заряд енергії на наступний навчальний рік!

Антоніна Івахненко,

доцент кафедри перекладознавства імені Миколи Лукаша