Кращі студенти


Світлана Шаталова


Студентка 4 курсу перекладацького відділення.

З молодшої школи брала участь та займала призові місця в олімпіадах та конкурсах різних рівнів (серед них конкурси «Кенгуру», «Колосок», «Ведмежа» і «Левеня», конкурс «Учень року», конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, обласний конкурс «Путівка в науку», олімпіади з англійської мови, російської мови та літератури, географії, хімії, біології та фізики). У 2008-2009 рр. — стипендіат Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу». Посіла ІІІ місце в олімпіаді ХНУ імені В. Н. Каразіна з англійської мови для учнів 11 класів.
У 2014 р. — фіналіст конкурсу знавців англійської мови від компанії STUDY.UA.
У 2015 р. — переможецниця «Конкурсу на кращий художній переклад» у номінації «Оповідання».

Інші досягнення:

  • сертифікат з відзнакою за проходження онлайн-курсу "English Composition l, від Duke University (2015 р.).

  • сертифікат з відзнакою за проходження онлайн-курсу "Crafting an Effective Writer: Tools of the Trade (Fundamental English Writing)" від Mt. San Jacinto College (2015 р.).

"Я ще з дитинства любила навчатися, цікавилася новим. Тому сфера моїх інтересів досить широка: від малювання і кулінарії до медицини та теоретичної фізики. Звичайно ж, особливе місце серед них посідають іноземні мови. Я вважаю, через те, що людське світосприйняття та мова дуже тісно пов’язані, вивчення іноземних мов дозволяє більш повно та яскраво бачити оточуючий світ. Останнім часом до кола моїх захоплень додалося дослідження особливостей англійської вимови у різних куточках Сполученого Королівства."


Ольга Боровик


Студентка 4 курсу перекладацького відділення.

Переможниця численних шкільних турнірів та олімпіад з української та англійської мов, географії, історії, фізики.Під час навчання в університеті – учасниця спортивних змагань з легкої атлетики та інтелектуальних ігор «Marathon d’écriture 2015» і «Що? Де? Коли?». Лауреат конкурсу творчих відео «Liberté d’expression» від Посольства Франції в Україні та володарка сертифікату DELFB2 Міністерства освіти Франції.

Захоплюється танцями, театром, літературою, музикою. Разом із своїм танцювальним колективом одержала перемогу на кількох фестивалях.

"Роки навчання в університеті запам’ятаються завдяки викладачам, які є справжніми професіоналами та фанатами своєї справи."


Адріан Марголін


Студент 3 курсу.

У 2012‐2013 рр.брав участь в обласних олімпіадах із французької мови (посідав ІІ місце) та конкурсі Малої академії наук, у рамках якого виконано2роботи: «Порівняльний аналіз мовних картин світу в українських та французьких прислів’ях з концептами чоловік та жінка " та "Світ моди та краси як інноваційне середовище французької мови" (ІІ місця).
У 2015 р. посів ІІІ місце у відеоконкурсі Французького альянсу “ExpressionLIBRE!”, організованому посольством Франції в Україні.

Завзятий кіноман, любитьперекладати французькі пісні, наразі вирішив перекласти початок серіалу “Kaamelott”.

Ірина Крушинська


Студентка 3 курсу французького відділення.

Переможниця конкурсу Посольства Франції в Україні, яка створила одне з кращих анімаційних відео на тему «Свобода слова» (виграла стажування у Франції влітку 2015 р.).

Захоплюється дизайном, кінематографом, подорожами та, звичайно, французькою мовою.

«З Каразінським мрії стають реальністю. Универсітет видкрів для мене багато можливостей, допоміг краще зрозуміти, що саме мені потрібно. Тут я познайомилася з чудовими людьми, які зробили можливою мою перемогу в конкурсі. За ці роки на мене дуже сильно вплинув мій викладач Дробязко Олена Євгеніївна. Кожен день Ви заряджаєте нас енергією і позитивом. Я вдячна Вам за найцікавіши пари та підтрімку в усьому. Я знайшла багато друзів, які щоденно допомагають і мотівують».


Ірина Біленко


Студентка 4 курсу перекладацького відділення. Займається живописом, поезією, whiteboard анімацією. Пройшла курс документальної кінематографії в рамках програми CultureLab у Франції. Переможець конкурсу французького короткометражного фільму (2015). Не відмовиться піти в турпохід, станцювати вальс Людовика XV, взяти участь у квесті або зіграти у футбол. Мріє побачити весь світ, поділяючи думку Аврелія Августина «Світ — це книга. І хто не подорожував по ньому — прочитав у ній тільки одну сторінку.»

Переможниця конкурсу Посольства Франції в Україні, яка створила одне з кращих анімаційних відео на тему «Свобода слова» (виграла стажування за програмою "CultureLab" у Франції влітку 2015 р.).

У 2015 р. отримала диплом DELF (B2) з вивчення французької мов.

У 2015 р. отримала сертифікат з відзнакою за проходження онлайн курсу "Crafting an Effective Writer: Tools of the Trade (Fundamental English Writing)" від Mt. San Jacinto College.


Євгенія Овчаренко


Студентка 4 курсу перекладацького відділення.

Володарка гранту на навчання в Італії. Пройшла стажування у Франції влітку 2015 та успішно склала міжнародний екзамен із французької мови DALFC1 Міністерства освіти Франції.

У вільний від навчання час подорожує, фотографує та пише вірші. Мріє про власну кав’ярню - speakingclub із носіями мови та кавовими майстер-класами.

Вважає, що вивчення мов це не лише розширення світогляду та щоденні відкриття. Це перепустка до більш толерантного світу, без кордонів, забобонів та стереотипів, адже мова — найкращий інструмент для вивчення навколишнього світу.