Кар'єрні можливості


Шановні студенти!

Слідкуючи за анонсами на сайті факультету, ви маєте можливість дізнатися зокрема про про ярмарки кар’єри і зустрічі з роботодавцями, які регулярно проводяться в університеті та на факультеті.

У розділі "Вакансії за фахом", а також на сторінці факультету у Facebook надається інформація про наявні вакансії за фахом у выдповідних топіках обговорень.


Профорієнтаційні заходи

  • Кілька раз на рік у Колонній залі Північного корпусу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна проводяться ярмарки вакансій, під час яких студенти університету отримають можливість поспілкуватися із роботодавцями, запропонувати своє резюме та записатися на співбесіду.
  • В університеті проводиться фестиваль кар’єри «Старт кар’єри», що має на меті ознайомлення студентів університету із провідними роботодавцями Харкова та України, в рамках фестивалю на факультетах відбулися презентації роботодавців, їх кар’єрних можливостей та тренінги з пошуку роботи та написання резюме. Особлива увага приділялася пропозиціям від роботодавців, які направленні на стажування та навчання студентів.
  • Регулярно проводяться практичні школи (січень-лютий ) – заходи, орієнтовані на вивчення програмних продуктів, які використовуються в індустрії та перспективних напрямах розвитку наукової думки.
  • Навесні проходить «Тиждень кар’єри» – презентації роботодавців, спеціалізовані майстер-класи, весняний ярмарок вакансій університету, професійне фотографування на резюме та ін.
  • Регулярно проводяться презентації роботодавців та програм стажування (постійно).
  • З 2016 року в університеті проводиться ярмарок магістерських освітніх програм університету.
  • Наразі триває безкоштовна реєстрація на програму “Work&Travel USA 2019”. З нагоди відкриття нового офісу компанії “Student Travel” у Харкові компанія дарує безкоштовну реєстрацію на програму усім охочим.

Інформування про проведення таких заходів здійснюється у новинно-подієвій стрічці на сайті факультету та університету.