Студентське дозвілля


Свято китайского нового року на факультеті іноземних мов відмічали 27 лютого 2015 року. Це була зустріч весни, не дарма новий рік у китайській мові «春节» означає «Свято Весни». Студенти, друзі, батьки та всі охочі прийшли подивитися на це запальне дійство. «Чому так? – спитаєте ви, а тому що за традиціями китайського нового року, зустрічати його треба шумно, весело, а іноді навіть грюкати та стукати посудом і все для того, щоб злісний дух Нянь «年», не зіпсував святкування та привітання у своїх оселях та серцях нового року.

Свято починалося із приємного сюрпризу, татуювань та написів китайськими ієрогліфами. Всі гості були дуже задоволені таким видом ознайомлення зі східною культурою, том у охочих залишити щосьна згадку про цей вечір було багато. Каліграфія, а ще й на тілі – це неймовірне мистецтво.

Окрім малюнків ієрогліфів, глядачів очікував святковий концерт. Студенти, викладачі, друзі з китайської сторони – усі хотіли показати свою майстерність та поділитися культурою сходу. Увесь захід проходив за підтримки Інституту Конфуція та секції китайської філології та перекладу, кафедри німецької філології та перекладу, факультету іноземних мов. Тому відкривав концерт директор Інституту Конфуція з української сторони Байназаров А. М., завідуюча секції китайської філології та перекладу, Криворучко С. К. та викладач з китайської сторони Лі 老师.

Після чого всіх очікував яскравий концерт, танцювальні виступи, традиційні «Павині Танці» від викладачів Інституту Конфуція, співочі номери від студентів, які вивчають китайську мову.

Глядачів також зустріли не тільки традиційні китайські мистецтва, але й яскраві виступи під сучасні хіти.

Після чого на усіх чекала святкова дискотека, з музичними хітами українських,англійських, китайських та корейських виконавців.

Усі учасники були дуже задоволені виступами у своїй рідній Альма-матер. Атмосферу цього свята не передати ні фотокартками, ні словами, яких завжди бракує для висловлювання своїх емоцій. Спогади ось що залишиться у серцях учасників, студентів та глядачів, які прийшли побачити та ознайомитись з далекою, але дуже феєричною китайською культурою.

Фотозвіт з заходу: