RSS FeedАнонси

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 1244

23 квітня 2014 року

День факультету іноземних мов

Прем'єра мюзиклу "Знедолені" за мотивами твору Віктора Гюго.


22 квітня 2014 року в Каразінському університеті відбудеться прем'єра мюзиклу "Знедолені" за мотивами твору Віктора Гюго, підготовленого студентами спільно з викладачами до дня факультету іноземних мов.

«Знедолені» – це дивовижна історія розбитих надій, нерозділеного кохання, пристрасті, жертовності і спокути. Франція. 19 століття. Жан Вальжан, колишній в'язень, який вирішив почати нове життя, безперестану переслідується нещадним поліцейським Жавером, після того, як він порушує умови дострокового звільнення. Коли Вальжан погоджується піклуватися про Козетте, дочку працівниці заводу, яка трагічно вмирає, його життя, як і життя Козетти, змінюється назавжди. Теми, що порушуються в романі Віктора Гюго актуальні в усі часи: любов, яка перемагає всі перешкоди – між юнаком і дівчиною, батьком і дочкою, любов матері до дитини, а також любов до Батьківщини та свого народу. Любов до Бога і непохитна віра, пронесена через все життя. Боротьба за життя, за щастя, за свободу.

Ми хотіли б поділитися з вами і донести до вас зі сцени ту атмосферу, почуття і емоції, які цей твір викликав у нас. Будемо дуже раді бачити всіх вас і пережити цю історію разом!

Початок: о 17:00

Місце проведення: Актовий зал головного корпусу університету