RSS FeedНовини

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 139

4 липня 2024 року

CertTESOL для викладачів англійської мови факультету іноземних мов

CertTESOL для викладачів англійської мови факультету іноземних мов

​У червні 2024 року викладачі кафедри англійської філології та методики викладання іноземної мови Кузнєцова О.В. та Ніколаєнко В.О. на запрошення кафедри лінгвістики та лінгвістичних студій Університету м. Йорк проходять курс підготовки у галузі викладання англійської мови як іноземної CELTA, який є сумісною програмою нашого партнерського університету та лондонського Трініті-коледжу.

У ході курсу учасники знайомляться із сучасною методикою викладання іноземної мови, зі способами виправлення помилок та оцінювання результатів роботи студентів, отримують навички ефективного планування занять. Усе це поєднується із щоденною з практичною роботою в аудиторії із слухачами курсів англійської, чий рівень володіння мовою варіюється від початкового до просунутого. Тренерами курсу є досвідчені спеціалісти у галузі викладання англійської з університету м. Йорк.

По завершенні учасникам програми буде присуджено акредитовану професійну кваліфікацію. Наступного начального року доц. Кузнєцова О.В. та доц. Ніколаєнко В.О. застосують набуті знання при викладанні обов’язкового курсу з іноземної мови-І (англійської) та низки вибіркових, а також проведуть семінари для колег.

Факультет іноземних мов щиро дякує партнерам з університету м. Йорк за підтримку українських освітян!