RSS FeedАнонси

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 211

17 грудня 2021 року

Університетський конкурс творчих робіт з німецької мови DEUTSCH KREATIV!

Зичимо успіхів та натхнення учасникам!!!

Факультет іноземних мов та кафедра німецької та французької мов запрошують учнів ІХ-ХІ класів закладів шкільної освіти взяти участь в університетському конкурсі творчих робіт з німецької мови DEUTSCH KREATIV. Учасників просимо до 1 грудня 2021 року надіслати твір німецькою мовою на електронну адресу кафедри німецької та французької мов germfran@karazin.ua (з копією наbyelozyorova@yahoo.com) за темою:

Stell dir vor, dass du eine bekannte Persönlichkeit aus einem deutschsprachigen Land interviewen könntest. Wer wäre das und warum? Worüber würdet ihr euch unterhalten?

Вимоги до творчих робіт, що беруть участь у конкурсі:

- загальний обсяг твору становить 200-250 слів;

- твори (текстовий документ у форматі Wordабо PDF надсилаються на електронну адресу кафедри німецької мови germfran@karazin.ua (з копією на byelozyorova@yahoo.com)не пізніше 1 грудня 2021 року з позначкою DEUTSCHKREATIV. Обов’язково просимо вказатиП.І.Б. учасника, номер контактного телефону,домашню адресу, клас та навчальний заклад;

- чекаємо на креативні та оригінальні твори.

Результати І туру (творчі роботи) будуть оголошені на сайті факультету іноземних мов (www.fl.karazin.ua). Переможці І туру будуть запрошені до участі у ІІ турі, який відбудеться 17грудня 2021 року. ІІ тур має форму усної співбесіди щодо актуальних питань сьогодення.

Переможці конкурсу отримають грамоти та призи.

Тел. для довідок (057) 707 54 53 або 0686513744 (Бєлозьорова Олена Михайлівна)

E-mail: germfran@karazin.uabyelozyorova@yahoo.com

Зичимо успіхів та натхнення учасникам!!!