Інформація для абітурієнтів


Про факультет

Знання іноземних мов є однією із важливих передумов для того, щоб побудувати відмінну кар’єру у будь-якій країні світу, обравши будь-яку професію.

Що завжди чекають від факультету іноземних мов? Якісного надання знань, релевантних предметів, надання мовної бази, цікавих відкритих уроків, досвідченого педагогічного складу та необхідної мовної практики.

Поступаючи на факультет іноземних мов, ви отримуєте все це і навіть більше, адже:

  1. Факультет іноземних мов завжди радісно зустрічає першокурсників і допомагає їм реалізувати їхні творчі та наукові починання.
  2. На факультеті іноземних мов у вас є унікальна можливість вивчити декілька іноземних мов та отримати відповідні дипломи.
  3. Факультет іноземних мов готує спеціалістів високого рівня кваліфікації. Велика кількість випускників факультету обіймають престижні посади за фахом, живуть та працюють за кордоном.
  4. Велика кількість людей, що навчаються на нашому факультеті, приїхали з-за кордону, тож спілкування з ними є не що інще, як мовна практика.
  5. Факультет іноземних мов пропопує широкі можливості для самореалізації – на факультеті працює налагоджена система студентського самоврядування (профспілки, студентський деканат, наукове товариство).
  6. Студенти факультету іноземних мов завжди з великим задоволенням беруть участь у конференціях, зібраннях, пишуть та публікують наукові статті, активно залучаються до життя факультету.
  7. Наші студенти посідають призові місця на численних олімпіадах та конкурсах в університеті та за його межами.
  8. На факультеті іноземних мов цікаве та насичене студентське дозвілля. Студенти приймають участь у різноманітних заходах (КВК, Альма-Матер, Міс-Університет, День факультету, Дні кафедр, тощо).

Факультет іноземних мов чекає на вас у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна!

Зробіть правильний вибір!

Факультет вітає вас!

В нас навчатись просто клас!

Іноземні мови знати,

І професію придбати,

Творчі здібності розкрити

І шляхи в життя відкрити

Пропонуємо студентам

Ми своїм одномоментно.

Їх для вас ми розпитали,

К нам навіщо поступали:

I курс відповідає:

II курс відповідає:
III курс відповідає:

IV-V курси відповідають:

Дивіться, що про навчання на нашому факультеті думають наші студенти:

Шановні абітурієнти та студенти також пропонуємо Вам ознайомитися із презентацією нашого факульту!