RSS FeedАнонси

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 107

17 грудня 2022 року

​Університетський конкурс творчих робіт з німецької мови DEUTSCH KREATIV!

Запршуємо до участі!

Факультет іноземних мов та кафедра іноземних мов професійного спрямування запрошують учнів ІХ-ХІ класів закладів шкільної освіти взяти участь в університетському конкурсі творчих робіт з німецької мови DEUTSCH KREATIV. Учасників просимо до 1 грудня 2022 року надіслати твір німецькою мовою на електронну адресу кафедри іноземних мов професійного спрямування flprofp@karazin.ua (обов’язково з копією на byelozyorova@yahoo.com) за темою:

Stell dir vor, dass du eine bekannte Persönlichkeit aus einem deutschsprachigen Land interviewen könntest. Wer wäre das und warum? Worüber würdet ihr euch unterhalten?

Вимоги до творчих робіт, що беруть участь у конкурсі:

- загальний обсяг твору становить 200-250 слів;

- твори (текстовий документ у форматі Wordабо PDF надсилаються на електронну адресу кафедри іноземних мов професійного спрямування flprofp@karazin.ua (обов’язково з копією наbyelozyorova@yahoo.com) не пізніше 1 грудня 2022 року з позначкою DEUTSCH KREATIV. Обов’язково просимо вказати П.І.Б. учасника, номер контактного телефону, домашню адресу, клас та навчальний заклад;

- чекаємо на креативні та оригінальні твори.

Результати будуть оголошені на сайті факультету іноземних мов (www.fl.karazin.ua) 12 грудня 2022 року. Переможці І туру будуть запрошені до участі у ІІ турі, який відбудеться онлайн 17 грудня 2022 року. ІІ тур має форму усної співбесіди щодо актуальних питань сьогодення.

Переможці конкурсу будуть відзначені грамотами.

Тел. для довідок 0686513744 (Бєлозьорова Олена Михайлівна)

E-mail: byelozyorova@yahoo.com

Зичимо успіхів та натхнення учасникам!!!

З повагою,

Оргкомітет