Студентська газета


В сучасному інформаційному суспільстві онлайн спілкування стало невід’ємною частиною студентської субкультури та досить важливою складовою університетського життя. В різноманітних соціальних мережах створюються як офіційні групи університетів, їхніх факультетів та підрозділів, так і групи університетської молоді за навчальними закладами, захопленнями та переконаннями. Осторонь від цих процесів не залишаються і студенти факультету іноземних мов, які у лютому 2016 року запустили новий креативний онлайн-проект FL.Int.

FL.Int (Foreign Languages International) — це онлайн видання, створене студентами для студентів. Серед рубрик газети: освіта, суспільство, подорожі, мода, розваги, поезія тощо. Видання має на меті охопити всі основні інтереси університетської та факультетської молоді й надати студентам платформу для реалізації творчих пошуків, спілкування і просто цікавого відпочинку. Наразі матеріали газети публікуються англійською мовою, але в найближчому майбутньому асортимент статей розшириться матеріалами на іншх іноземних мовах.

Якщо Ви бажаєте долучитися до видавничої діяльності газети, стати її автором, надішліть нам свою статтю, твір та/або вірш іноземною мовою, заповнивши форму.


Студентська газета Carpe Diem:

Випуск 1, квітень 2016 р. (pdf 6,48 MB)


У 2012-2013 рр. на факультеті видавалася науково-популярна газета «Лови момент, студент!», яка виходила за підтримки деканату та Студентського наукового товариства факультету іноземних мов.

Це науково-популярне видання орієнтоване на студентів, аспірантів та викладачів факультету іноземних мов. У газеті знайдеться цікава інформація для кожного.

Архів номерів:

Редакційна колегія газети «Лови момент, студент!»:

Головний редактор: В.О. Самохіна; С.О. Тарасова
Відповідальний секретар: Ірина Чайка
Члени редакційної колегії:
Дар'я Кайсіна
Дар'я Шутова
Дар'я Заря
Марина Шувал
Кирило Чубук
Аліна Огарова
Вікторія Самойленко
Олександра Самойленко
Ганна Каленик

Макет газети: Елеонора Мартіян