RSS FeedНовини

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 121

23 жовтня 2023 року

Участь студентки 2 курсу магістратури Афанасьєвої Юлії у Літній Школі "From Uman to Poznan: overcoming borders, forging unity"

Участь студентки 2 курсу магістратури Афанасьєвої Юлії у Літній Школі "From Uman to Poznan: overcoming borders, forging unity"

Учасники Літньої школи взяли участь у різних освітніх заходах та лекціях, які були проведені спільно з представниками польського університету. Головною метою цієї ініціативи було об'єднання молоді з України та Польщі навколо спільних цінностей, що є ключовим чинником для розвитку демократичного європейського суспільства в сучасному світі та у майбутньому.

З 1 по 7 жовтня 2023 року у місті Познань, Польща, відбулася Літня школа з назвою "From Uman to Poznan: overcoming borders, forging unity..." за ініціативою Університету імені Адама Міцкевича. Студентка 2 курсу магістратури Афанасьєва Юлія приєдналася до цієї Літньої школи представляючи Харківський національний університет імені Василя Каразіна. Літня школа включала різноманітні активності, такі як зустрічі з викладачами та адміністрацією Університету імені Адама Міцкевича, ознайомлення з історією та досягненнями цього університету, вступний акт на початок навчального року, екскурсія в Центр шифрів "Енігма", відвідування військового цвинтаря у місті Калиш для вшанування пам'яті українських вояків УНР, а також візит до Курницької Бібліотеки Польської Академії Наук для ознайомлення з книжковими фондами. Учасники також працювали у групах над темою "Грантові проекти: відмінності в Україні та Польщі" і мали можливість зустрітися з академічним та студентським складом Інституту європейської культури Університету імені Адама Міцкевича під час візиту до міста Ґнєзно.

Харківський національний університет імені Василя Каразіна щиро вдячний Університету імені Адама Міцкевича за запрошення до участі у

надзвичайно корисній Літній школі!

з фото заходу можна ознайомитись тут.