Інформація для абітурієнтів


Дорогий абітурієнте!

Кожна людина проживає певний життєвий сценарій – дитячий садок, школа, університет, робота. Але кожен з нас може стати творцем сценарію власного життя. Одним із ключових елементів створення найкращого та успішного сценарію є знання іноземних мов. У наш часце не просто показник освіченості та інтелектуального розвитку, це життєва необхідність.

За опитуваннями випускників закладів вищої освіти виявилось, що вивчення іноземних мов оцінюється як найбільш важливий курс, який вони опанували в університеті. В основному, саме через комунікативні навички, які вони здобули під час навчання.

Глобалізація у контексті сучасного світу також сприяє тому, що сучасні успішні люди мають володіти іноземною мовою або навіть декількома. Робота у міжнародній компанії не є вже зараз чимось позахмарним, це реалії сучасного буття. І тут вже немає значення, яку саме кар’єру обрати, володіння іноземною мовою – це суттєва перевага на міжнародному ринку праці.

Справжні лідери для прийняття правильних, зважених рішень повинні не лише мати доступ до інформації, але і вміти самостійно зрозуміти її, проаналізувати та зробити висновки. Людина, яка вивчає іноземні мови, знає культуру і історію народів, чиї мови вона вивчає, а, отже, має набагато ширший кругозір та вміє дивитись на різні речі з іншого куту зору. Опанувавши одну, дві, три іноземні мови, можна повністю змінити своє ставлення до складних або, навпаки, простих речей на 180 градусів, генеруючи нові креативні та перспективні ідеї, які принесуть не тільки власну користь, а й змінять суспільство на краще.

Шановні абітурієнти! Вивчення іноземних мов у Каразінському університеті відкриває двері до нового насиченого яскравими подіями світу, у якому завжди є місце цікавому спілкуванню, перспективам, новим відкриттям та нескінченній мотивації та натхненню, які створюють висококваліфіковані педагоги, цілеспрямовані студенти та уся передова Каразінська спільнота!

Вступаючи на факультет іноземних мов, ви отримуєте все це і навіть більше, адже:

  1. Факультет іноземних мов завжди радісно зустрічає першокурсників і допомагає їм реалізувати їхні творчі та наукові починання.
  2. На факультеті іноземних мов у вас є унікальна можливість вивчити декілька іноземних мов та отримати відповідні дипломи.
  3. Факультет іноземних мов готує спеціалістів високого рівня кваліфікації. Велика кількість випускників факультету обіймають престижні посади за фахом, живуть та працюють за кордоном.
  4. Велика кількість людей, що навчаються на нашому факультеті, приїхали з-за кордону, тож спілкування з ними є не що інще, як мовна практика.
  5. Факультет іноземних мов пропопує широкі можливості для самореалізації – на факультеті працює налагоджена система студентського самоврядування (профспілки, студентський деканат, наукове товариство).
  6. Студенти факультету іноземних мов завжди з великим задоволенням беруть участь у конференціях, зібраннях, пишуть та публікують наукові статті, активно залучаються до життя факультету.
  7. Наші студенти посідають призові місця на численних олімпіадах та конкурсах в університеті та за його межами.
  8. На факультеті іноземних мов цікаве та насичене студентське дозвілля. Студенти приймають участь у різноманітних заходах (КВК, Альма-Матер, Міс-Університет, День факультету, Дні кафедр, тощо).

Факультет іноземних мов чекає на вас у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна!

Зробіть правильний вибір!

Факультет вітає вас!

В нас навчатись просто клас!

Іноземні мови знати,

І професію придбати,

Творчі здібності розкрити

І шляхи в життя відкрити

Пропонуємо студентам

Ми своїм одномоментно.

Їх для вас ми розпитали,

К нам навіщо поступали:

Дивіться, що про навчання на нашому факультеті думають наші студенти:

Шановні абітурієнти та студенти також пропонуємо Вам ознайомитися із презентацією нашого факульту!