День відкритих дверей

День відкритих дверей!

10.06.23 факультет іноземних мов взяв участь у Дні відкритих дверей! Захід відбувався в онлайн та офлайн форматах, де прийняли безпосередню участь декан факультету іноземних мов Віротченко Світлана Андріївна, заступник декана з організаційно-виховної роботи Огієнко Катерина Олександрівна, старший викладач кафедри перекладознавства імені М. Лукаша Пєшкова Ольга Геннадіївна та студентка 3-ого курсу Садова Софія.

Під час прямого ефіру викладачі кафедри відповіли на запитання, які найчастіше ставлять абітурієнти, які б хотіли обрати навчання на факультеті іноземних мов. Зокрема, які професії можливо опанувати, як проходить навчання та які можливості є для академічної мобільності. А ті, в кого ще залишались запитання, спілкувались з деканом на зум зустрічі!


Сьогодні, 06.02.21, у рамках проведення онлайн-марафону “Відкрий для себе Каразинський” відбулася презентація факультету іноземних мов. У прямому ефірі взяли участь: декан факультету Пасинок Валентина Григорівна, заступник декана Віротченко Світлана Андріївна секретар відбіркової комісії факультету Огнівенко Зоя Григорівна, голова студентського самоврядування Качанова Анна, та член студентського самоврядування Ширяєв Артем. Вони не лише надали вичерпну інформацію про навчання на факультеті та умови вступу, а і відповіли на безліч питань абітурієнтів.

Подивитись захід можна за посиланнями:

Facebook https://www.facebook.com/Karazin.University/videos/1046309965877226

YouTube https://www.youtube.com/watch?v=hRmY_WtCoSw

та на офіційних сторінках університету у телеграм та інстаграм:

Instagram www.instagram.com/karazinuniver

Telegram t.me/karazinuniver1804

У Каразінському університеті щорічно проходить свято - традиційний День відкритих дверей, під час якого абітурієнти дізнаються більше про діяльність університету, спілкуються з його керівництвом, очільниками факультетів, кафедр, студентами, представниками приймальної комісії та по-справжньому занурилися в атмосферу прогресивного й потужного закладу вищої освіти світового рівня.

Ось, що відбуалося минулого року. Від самого ранку Каразінський гостинно зустрічає гостей: у холі охочі могли зробити пам’ятне селфі біля тематичної фотозони, ознайомитися із науковими напрацюваннями вчених Каразінського. Представники факультетів, навчально-наукових інститутів підготували стенди-презентації, інтерактивну програму, що допомогло гостям дізнатися більш детально, чим займатимуться майбутні студенти протягом навчання. Також гості могли поставити питання стосовно особливостей вступної кампанії–2020 та навчання і життя в університеті на брифінгах з представниками приймальної комісії та студентськими деканами.

Привітав присутніх ректор, академік Віль Бакіров: «Завдяки університету, науці, освіті, культурі Харків перетворився на європейський, яскравий, потужний мегаполіс, яким ми його бачимо зараз. У Каразінському навчалися, працювали багато видатних людей, зокрема й лауреати Нобелівських премій, пам’ятники яким розміщені перед входом до університету. Зараз в університеті навчаються близько 17 000 студентів, багато з них із закордону. Ми фактично пропонуємо молоді весь спектр сучасної класичної університетської освіти: від психології до космічної радіофізики, від класичної філології до біотехнології, медицини тощо».

Він додав, що Каразінський дає можливість розвиватися у п’яти напрямах: професійному, науковому, художньо-естетичному (хор, колективи художньої творчості, театр, музеї, гуртки), спортивному (наявність потужної спортивної інфраструктури), управлінський (участь у студентському самоврядуванні).