Студентське життя


Факультет іноземних мов завжди намагався розвивати у студентів не лише академічні, але й творчі здібності, розкривати таланти молоді, розширяти кругозір, пропонуючи для цього численні можливості для самореалізації та активного і насиченого життя.

На факультеті налагоджена система студентського самоврядування. Для студентів працює Первинна профспілкова організація студентів, аспірантів і докторантів, Студентське наукове товариство, студентський деканат.

Студенти факультету беруть участь у різноманітних творчих заходах університету (КВК, Альма-матер) та є організаторами святкувань і урочистостей на рівні факультету (День факультету, Дні кафедр, Міс факультету іноземних мов). Вони представляють факультет на численних студентських конференціях, олімпіадах, конкурсах, пишуть і публікують власні статті.

З жовтня 2012 року за підтримки кафедри англійської філології для студентів виходить науково-популярна газета «Лови момент, студент!».

Факультет іноземних мов заохочує своїх студентів до ведення здорового та активного способу життя, що забезпечується не лише відвідуванням студентами занять з фізичного виховання та спортивних секцій, але й участю студентів факультету у різноманітних спортивних заходах: Спартакіада університету, спортивне свято першокурсників університету, змагання за Кубок ректора з міні-футболу, змагання за Кубки студентського профкому з волейболу, баскетболу, бадмінтону та настільного тенісу, спортивні турніри факультетів тощо.