RSS FeedНовини

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 40

12 листопада 2023 року

Запрошуємо учнів IX-XI класів загальноосвітніх шкіл до участі в університетському конкурсі творчих робіт з французької мови "INSPIRATION"

Запрошуємо учнів IX-XI класів загальноосвітніх шкіл до участі в університетському конкурсі творчих робіт з французької мови "INSPIRATION"

Запрошуємо учнів IX-XI класів загальноосвітніх шкіл до участі в університетському конкурсі творчих робіт з французької мови "INSPIRATION".

Усі бажаючі мають надіслати твір до 1 грудня 2023 року на електронну пошту кафедри іноземних мов професійного спрямування ХНУ ім. В.Н. Каразіна flprofp@karazin.ua (обов’язково з копією на paramonovbogdan@ukr.net) за однією з запропонованих тем:

Vous êtes dans la machine à remonter le temps.

1) Quelle est votre ville natale, votre rue dans dix ans? Décrivez en détail les chagements que vous voyez.

2) Faites le portrait de l’ukrainien/ ukrainienne dans dix ans. Quels sont ses nouveaux traits de caractère? Quelles sont ses ambitions et motivations?

3) Comment vous imaginez votre propre vie en Ukraine dans dix ans? Quelle est votre profession? Comment l’ Ukraine vous inspire? Comment vous inspirez les ukrainiens?

Вимоги до творчих робіт, що беруть участь у конкурсі:

-загальний обсяг твору має складати 200-250 слів;

-твори (текстовий документ у форматі .doc або .pdf. Назва файлу – прізвище учасника) надсилаються на електронну пошту кафедри іноземних мов професійного спрямування ХНУ ім. В.Н. Каразіна flprofp@karazin.ua (обов’язково з копією на paramonovbogdan@ukr.net) не пізніше 1 грудня 2023 рокуз приміткою Inspiration та зазначенням ПІБ та контактного номеру телефону, клас та навчальний заклад;

-роботи мають бути грамотними, зв’язними, логічно побудованими та оригінальними.

Результати I туру (творчі роботи) конкурсу будуть оголошені 10 грудня 2023 р. на сайті факультету іноземних мов (www.fl.karazin.ua у розділі «Анонси») та особисто. Переможці I туру будуть запрошені до участі у II турі, який буде проведений online 15 грудня 2023 р.

ІІ тур має форму усної співбесіди щодо актуальних питань сьогодення. Питання для обговорення буде надано після проходження І туру.

Переможці конкурсу будуть нагороджені грамотами.

Бажаємо успіхів усім учасникам!

Тел. для довідок : 0950841496 (Парамонов Богдан Ігорович).

Email: paramonovbogdan@ukr.net

Сайт факультету іноземних мов: www.fl.karazin.ua

З повагою,

оргкомітет творчого конкурсу