RSS FeedНовини

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 225

1 жовтня 2017 року

З Днем працівників освіти!

З Днем працівників освіти!

Вітаємо освітян зі святом, бажаємо міцного здоров’я, успіхів, натхнення й творчої енергії, а також безмежної жаги до знань!


Традиційно у першу неділю жовтня в Україні відзначається День працівників освіти. Професійне свято працівників освітньої галузі було започатковано у 1994 році.

Справа освітянина є однією з найважливіших та найвіповідальніших. Адже представники цієї професії невтомно і наполегливо передають знання, виховують молоде покоління, формують їх світогляд та спонукають до нових звершень та досягнень.

На факультеті іноземних мов працює понад 200 висококваліфікованих науково-педагогічних працівників, які діляться своїми знаннями й життєвою мудрістю зі студентами, які вже завтра будуватимуть майбутнє нашої країни. Серед викладачів факультету зокрема — «заслужений працівник освіти України»: декан факультету, професор Валентина Пасинок, «відмінники України осівти»: завідувач кафедри англійської філології, професор Вікторія Самохіна, доцент кафедри англійської Олена Шпак.

У цей день хотілося б, щоб кожен хоч на хвилинку задумався про роль педагогів у розвитку суспільства, згадав про те, як змінилося його життя під впливом гарного вчителя, пам'ять про якого та вдячність якому назавжди залишаться в серці.

«Найважливішим явищем у школі, самим повчальним предметом, самим живим прикладом для учня є сам учитель. Він — уособлений метод навчання, втілення принципу виховання», — говорив німецький педагог-демократ Адольф Фрідріх Дістервег ще в 19 столітті.

Вітаємо освітян зі святом, бажаємо міцного здоров’я, успіхів, натхнення й творчої енергії, а також безмежної жаги до знань!