Традиції факультету


На факультеті іноземних мов існує ціла низка різноманітних традицій, спрямованих на виховання творчих, професійних, мовних, навчальних навичок студентів.

Окрім святкування Дня факультету та участі у загальноуніверситетському заході Alma Mater на факультеті також відзначають дні кафедр (кафедри англійської філології, кафедри романської філології та перекладу, секції китайської мови при кафедрі німецької філології). У межах цих урочистостей поширеною практикою є проведення різноманітних квестів. Так, наприклад, 31 жовтня 2019 року за сприяння Інституту Конфуція викладачі китайської мови організували квест китайською мовою для студентів по всьому університету.

На кафедрі англійської філології серед студентів 2 курсу щороку до Дня Святого Валентина влаштовують конкурс на краще тематичне відео. Студенти кожної академічної групи, використовуючи граматичні та лексичні одиниці, що вивчаються, знімають відеосюжет у межах заздалегідь оголошеної теми. Переможці конкурсу звільняються від участі у модульному контролі, за який вони автоматично отримують відмінні оцінки.

Ще однією традицією факультету є підготовка стінгазет з різноманітних нагод та випуск науково-популярної газети «Лови момент, студент!», організаторами, авторами, журналістами та редакторами якої виступають самі студенти факультету.