Якість освіти

Кафедра східних мов та міжкультурної комунікації висловлює подяку всім, хто взяв участь в опитуваннях щодо функціонування ОПП кафедри задля їх вдосконалення!

Усі бажаючі можуть ознайомитися із результатами опитувань за наступними посиланнями:

Результати опитування здобувачів вищої освіти

Результати опитування випускників

Результати опитування роботодавців

Запрошуємо здобувачів вищої освіти, роботодавців та випускників кафедри східних мов та міжкультурної комунікації пройти опитування щодо функціонування ОПП кафедри східних мов та міжкультурної комунікації

З метою покращення якості підготовки за освітньо-професійними програмами «Переклад (китайська та англійська мови)» (перший рівень (бакалавр) та другий рівень (магістр), «Переклад (арабська та англійська мови)» перший рівень (бакалавр) кафедра східних мов та міжкультурної комунікації факультету іноземних мов Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна проводить опитування.Просимо вас відповісти на запропоновані запитання. Результати анкетування будуть враховані при розробці та перегляді освітніх програм у 2023 році. Опитування є анонімними і спрямовані на підвищення якості освіти за освітніми програмами. Дякуємо вам за участь у цьому опитуванні.

Опитування здобувачів ЗВО

Опитування роботодавців

Опитування випускників

Кафедра східних мов та міжкультурної комунікації висловлює подяку всім, хто взяв участь в опитуваннях щодо функціонування ОПП!

Усі бажаючі можуть ознайомитися із результатами опитувань за наступними посиланнями:

Результати опитування НПП

Результати опитування здобувачів вищої освіти

Результати опитування випускників

Результати опитування роботодавців

Запрошуємо здобувачів вищої освіти, роботодавців, викладачів та випускників кафедри східних мов та міжкультурної комунікації пройти опитування щодо функціонування ОПП кафедри східних мов та міжкультурної комунікації

З метою покращення якості підготовки за освітньо-професійними програмами «Переклад (китайська та англійська мови)» (перший рівень (бакалавр) та другий рівень (магістр), «Переклад (арабська та англійська мови)» перший рівень (бакалавр) кафедра східних мов та міжкультурної комунікації факультету іноземних мов Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна проводить опитування.Просимо вас відповісти на запропоновані запитання. Результати анкетування будуть враховані при розробці та перегляді освітніх програм. Опитування є анонімними і спрямовані на підвищення якості освіти за освітніми програмами. Дякуємо вам за участь у цьому опитуванні.

Опитування здобувачів ЗВО

Опитування роботодавців

Опитування випускників

Опитування НПП

У рамках оновлення бази даних випускників кафедри просимо Вас заповнити анкету. Ваші відповіді у цій формі не будуть доступними для сторонніх осіб і оброблюються лише відвовідними працівниками кафедри. Дякуємо вам за участь в оновленні бази даних.

Анкетні дані випускників