Дошка оголошень кафедри німецької та французької мов

Студентська on-line-конференція “Сучасні тенденції у науці”!

З 25 березня по 26 квітня 2022 р. кафедрою німецької та французької мов було проведено студентську онлайн-конференцію "Сучасні тенденції у науці".

Ми раді вітати усіх учасників! У конференції взяли участь студенти ВНЗ м. Харкова, що вивчають німецьку та французьку мови на немовних факультетах (у співавторстві з викладачами).

Була проведена робота таких секцій:

  1. природничі спеціальності (німецька мова)
  2. природничі спеціальності (французька мова)
  3. гуманітарні спеціальності (німецька мова)
  4. гуманітарні спеціальності (французька мова)

По закінченню заходу видано електронний збірник наукових праць.


Університетський конкурс творчих робіт з німецької мови DEUTSCH KREATIV

Факультет іноземних мов та кафедра німецької та французької мов запрошують учнів ІХ-ХІ класів закладів шкільної освіти взяти участь в університетському конкурсі творчих робіт з німецької мови DEUTSCH KREATIV. Учасників просимо до 1 грудня 2020 року надіслати твір німецькою мовою на електронну адресу кафедри німецької т французької мов germfran@karazin.ua (з копією на byelozyorova@yahoo.com) за темою:

Deutschland, Österreich und die Schweiz haben der Welt viele große Persönlichkeiten gegeben. Nimm ein beliebiges Zitat einer berühmten Persönlichkeit aus Deutschland, Österreich oder der Schweiz und beschreibe eine Situation aus deinem Leben, die dieses Zitat illustrieren würde.

Вимоги до творчих робіт, що беруть участь у конкурсі:

- загальний обсяг твору становить 200-250 слів;

- твори (текстовий документ у форматі Word або PDF надсилаються на електронну адресу кафедри німецької мови germfran@karazin.ua (з копією наbyelozyorova@yahoo.com) не пізніше 1 грудня 2020 року з позначкою DEUTSCH KREATIV. Обов’язково просимо вказати П.І.Б. учасника, номер контактного телефону, клас та навчальний заклад;

- чекаємо на креативні та оригінальні твори.

Результати І туру (творчі роботи) будуть оголошені на сайті факультету іноземних мов (www.fl.karazin.ua). Переможці І туру будуть запрошені до участі у ІІ турі, який відбудеться 18 грудня 2020 року. ІІ тур має форму усної співбесіди щодо актуальних питань сьогодення.

Переможці конкурсу отримають грамоти та призи.

Тел. для довідок (057) 707 54 53 або 0686513744 (Бєлозьорова Олена Михайлівна)

E-mail: germfran@karazin.uabyelozyorova@yahoo.com

Зичимо успіхів та натхнення учасникам!!!


Шановні колеги!

У зв'язку з вимушеними карантинними заходами в університеті XXX засідання школи-семінару "Нові підходи до навчання іноземних мов: підвищення якості освіти - шлях до формування інтелектуального капіталу" буде перенесено в онлайн формат на 11.11.2020 15:00. Посилання-запрошення на нашу конференцію буде відправлено учасникам на електронну пошту.

З повагою, оргкомітет.


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ В. Н. КАРАЗІНА

ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ

КАФЕДРА НІМЕЦЬКОЇ ТА ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі

у ХХХ засіданні школи-семінару "Нові підходи до навчання іноземних мов: підвищення якості освіти – шлях до формування інтелектуального капіталу", що відбудеться 03.11.2020 о 14.00 (кімната для реєстрації 8-29).

Бажаючих виступити просимо подати заявки, а також тексти доповідей до 30.10.2019 в електронному вигляді на ел.пошту olgajurjevna@ukr.net.

Тексти доповідей будуть надруковані.

Вимоги до оформлення матеріалів:

Відповідальність за якість та зміст статей несе автор.

  • матеріали подаються у електронному виді;

  • назва публікації друкується посередині великими літерами жирним шрифтом (розмір шрифту 14), під нею звичайними літерами курсивом праворуч друкується прізвище, ініціали автора, нижче – назва навчального закладу;

  • обсяг статті 3-7 сторінок;

  • основний текст публікації друкується 14 шрифтом Times New Roman, з інтервалом 1,5, поля вгорі та внизу – 2 см, ліворуч – 2,5 см, праворуч – 1,5 см

  • сторінки без нумерації;

- інформація про автора (ПІБ, навчальний заклад, контактний телефон) подаються окремим файлом та в роздрукованому вигляд)і;

- список використаних джерел та літератури оформляються ДСТУ 2015 року, наводяться у порядку цитування.

Телефони для довідок: : 707-51-15 (кафедра) та 097-455-93-67 Терещенко Ольга Юріївна

Е-mail: olgajurjevna@ukr.net

Регістраційний внесок у розмірі 70 грн.(включає тиражування збірника статей, друк програми, розсилку інформаційних листів і запрошень).

Зав. кафедри німецької

та французької мов

Ірина РУДНЄВА


РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ ТВОРЧИХ РОБІТ «DEUTSCH KREATIV»

Кафедра німецької та французької мов щиро вітає переможців університетського конкурсу творчих робіт з німецької мови DEUTSCH KREATIV:

І тур (письмовий твір):

І місцеЛитвиненко Маргарита, 11 клас, комунальний заклад «Харківський університетський ліцей Харківської міської ради Харківської області»

Саріогло Анастасія, 11 клас, дистанційна онлайн-школа «Альтернатива»

ІІ місце Іваніга Дарина, 11 клас, Харківська гімназія №47 Харківської міської ради Харківської області

Кірсанова Діана, 10 клас, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №134 Харківської міської ради Харківської області

ІІІ місцеШеіна Марія, 9 клас, Харківська гімназія №14 Харківської міської ради Харківської області

Орджі Анастасія, 9 клас, Харківська гімназія №14 Харківської міської ради Харківської області

ІІ тур (усна співбесіда):

І місцеІваніга Дарина, 11 клас, Харківська гімназія №47 Харківської міської ради Харківської області

Орджі Анастасія, 9 клас, Харківська гімназія №14 Харківської міської ради Харківської області

ІІ місцеЛитвиненко Маргарита, 11 клас, комунальний заклад «Харківський університетський ліцей Харківської міської ради Харківської області»

Саріогло Анастасія, 11 клас, дистанційна онлайн-школа «Альтернатива»

ІІІ місцеШеіна Марія, 9 клас, Харківська гімназія №14 Харківської міської ради Харківської області

Сердечно дякуємо за активну участь та зичимо всім учасникам успіху в подальшому вивченні німецької мови!


КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ "INSPIRATION"

10 грудня 2019 року кафедра німецької та французької мов провела ІІ фінальний тур конкурсу творчих робіт серед школярів старших класів "Inspiration".

Наш конкурс проходив у два етапи: перший - написання творів на запропоновані теми та вибір володарів кращих робіт для участі у наступному турі, другий - усна співбесіда за темою "Проблеми сучасного світу" та нагородження учасників. У другому етапі приймали участь дев'ять учнів з різних шкіл міста Харків, а саме:

1. Іващенко Ірина

2. Бабенко Олександра

3. Швець Єлизавета

4. Теліченко Софія

5. Грідін Кирило

6. Рахматілаєва Каміла

7. Рудник Марія

8. Нагула Анжеліка

9. Талебзадех Евеліна

Жоден конкурсант не залишився без нагороди. За перші три призові місця оргкомітет конкурсу підготував для учасників грамоти та підручники для допомоги у подальшому вивченні французької мови. Іншим учасникам біли видані похвальні дипломи. Усі конкурсанти отримали у подарунок від кафедри блокноти та ручки з емблемою Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Щиро вдячні всім за участь у нашому заході!


6 листопада з ініціативи кафедри німецької та французької мов в Каразінському університеті відбулося ХXIX засідання школи-семінару «Нові підходи до навчання іноземних мов: підвищення якості освіти – шлях до формування інтелектуального капіталу».

В заході взяли участь викладачі іноземних мов Харківщині. З доповідями виступили Fabio Sand (НТУ «Харківський політехнічний інститут»), Л. Ю. Сінна (Національна академія Національної гвардії України), Г. В. Столярчук (Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія»), І. С. Руднєва, О. М. Бугай (ХНУ імені В. Н. Каразіна), О. Л. Мірошниченко (м. Ізюм), О. В. Теслюк (Український державний університет залізничного транспорту).

Дякуємо учасникам за змістовні доповіді та їх жваве обговорення!


Кафедра німецької та французької мов щиро вітає переможців усного туру університетського конкурсу творчих робіт з німецької мови DEUTSCH KREATIV:

І місце – Литвиненко Маргарита, 11 клас,

комунальний заклад «Харківський університетський ліцей

Харківської міської ради Харківської області»

Саріогло Анастасія, 11 клас,

дистанційна онлайн-школа «Альтернатива»

2 місце – Іваніга Дарина, 11 клас, Харківська гімназія №47 Харківської міської ради Харківської області

Кірсанова Діана, 10 клас, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №134 Харківської міської ради Харківської області

3 місце – Шеїна Марія, 9 клас, Харківська гімназія №14 Харківської міської ради Харківської області

Орджи Анастасія, 9 клас, Харківська гімназія №14 Харківської міської ради Харківської області

Запрошуємо учасників узяти участь в ІІ турі, який відбудеться на кафедрі німецької та французької мов 19 грудня 2019 року о 15.30 в ауд. 8-29 (головний корпус, Майдан Свободи 4). ІІ тур має форму усної співбесіди щодо актуальних питань сьогодення.

Переможці конкурсу отримають дипломи та призи.

Тел. для довідок (057) 707 54 53

E-mail: germfran@karazin.ua

Зичимо успіхів та натхнення учасникам!